יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

מנעולן רכב

נתקעתם בתוך הרכב שלכם? לא מצליחים לפתוח את הדלת?

זה הזמן לקרוא למנעולן רכב מקצועי שיפרוץ עבורכם את הדלת בצורה מהירה ויעילה. בעיה של דלת תקולה ברכב יכולה לנבוע מצילינדר מקולקל או מנעול תקול, או במקרים מסויימים נעילה של הרכב עם המפתח בפנים. אם אתם לא מצליחים לפתוח את דלת הרכב מבפנים או מבחוץ מכל סיבה שהיא, תדעו שניתן לפרוץ אותה באמצעות כלי עבודה מתקדמים וייחודיים. מנעולן מוסמך לפריצה של דלתות רכבים, יכול לבצע את העבודה במהירות ולאפשר לכם לחזור לנסיעה עם הרכב כמה שיותר מהר. בנוסף לכך, תוכלו להזמין שירות שכפול מפתחות לרכב על מנת שתוכלו להשתמש במפתח תקין במקרה של מפתח שבור או אבוד.

פריצת דלתות של כל סוגי הרכבים

ישנם מאות סוגי רכבים ומנגנוני הסגירה שלהם יכולים להיות שונים אחד מהשני. לכן, כאשר אתם באים להזמין מנעולן לטיפול ותפעול מנעול של רכב, חשוב שתפנו לאיש מקצוע מיומן ומנוסה שידע לתפעל כל מנעול של דלת בכל סוגי הרכבים. בעת העבודה של מנעולן הרכב, תוכלו גם לקבל שירות לתיקון מנגנוני הדלת של הרכב שלכם ופריצה של תא המטען במידה והוא לא נפתח. מכיוון שפתיחת דלתות ברכבים חדשים קשורה למערכת החשמלית של הרכב, מומלץ להזמין איש מקצוע המבין במערכות בקרה וקודנים על מנת לספק לכם מענה מהיר ומקצועי לטיפול בבעיה של דלת הרכב.

פריצת מנעול רכב ללא פגיעה בדלת

בכדי שתוכלו לפתוח את דלת הרכב ללא פגיעה בדלת או במנגנון הסגירה שלה, יש לכם אפשרות להזמין מנעולן המתמחה בדלתות של רכב כבר עכשיו. השירות זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וניתן להזמין את איש המקצוע הישר למקום בו נמצא הרכב שלכם. המחיר תלוי במרחק בין המנעולן לבין הרכב שלכם ולזמן העבודה הנדרש לפתיחה וטיפול במנעול או בצילינדר של דלת הרכב.

הזמנת מנעולן רכב 24/7

להזמנה של מנעולן רכב מקצועי ומיומן עד למקום בו נמצא הרכב שלכם, צרו קשר עם חברת בריח סדן ותוכלו לקבל שירות בהקדם האפשרי דרך הצוות המקצועי של החברה. החברה פועלת בתחום כבר למעלה מ-80 שנה והיא מביאה איתה ניסיון בתחום המנעולים שאין לאף חברה אחרת בארץ.
 
 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332