יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

מכירת כספות

אם אתם עומדים בפני רכישת כספת לבית או למשרד, אתם צריכים לדעת שעליכם להכיר לא רק את התחום של כספות על מנת שתוכלו לבחור כספת שתוכל להתאים לצרכים שלכם, אלא גם עליכם להכיר את הנושא של פורץ מנעולים ובפרט מנעולן 24 שעות.

נתחיל מהבסיס, פורץ מנעולים הוא מי שמחזיק רישיון לעבודה בתחום של פריצת מנעולים של דלתות לבית, לרכב, וכן פריצת מנעולים של כספות מסוגים שונים. פורץ מנעולים צריך להחזיק תעודת יושר ולקבל אישור שהוא יכול לעבוד בתחום זה. לשם כך הוא זקוק כמובן למכשור מתאים אשר יאפשר לו לפרוץ מנעולים מסוגים שונים ובפרט מקדחים מתאימים ועוד. כמובן שפורץ מנעולים איננו מתמחה רק בפריצתם אלא גם בהתקנת מנעולים חדשים, החלפת מנעולים ישנים ועוד.

לא לחינם קיים המושג מנעולן 24 שעות, שכן לצערנו הרב, אנחנו נדרשים לשירותיו של מנעולן במשך כל שעות היממה, אנחנו נזדקק לו אם נתקע מחוץ לבית בחצות או מחוץ לרכב באמצע הלילה. גם אם אנחנו מדברים על פריצת כספות, הרי שלא פעם נגלה שאנחנו נזקקים לשירותיו של פורץ מנעולים באמצע הלילה, כשהכספת לא נפתחת לנו.

הסיבות לכך שכל מי שרוכש כספת צריך להכיר את העולם של פריצת מנעולים היא די ברורה, ישנו סיכוי לא קטן שאנחנו נזדקק לשירותיו. זה יכול לקרות כשהכספת לא תיפתח לנו, כשמנעול הכספת לא ייסגר, כשהמערכת החשמלית תשבק חיים, שיתבצע נטרול חיצוני של המערכת ועוד. בכל אחד מהמקרים מה שיכול לעזור לנו זה פורץ מנעולים אשר מתמחה, בין היתר, גם בפריצת כספות מסוגים שונים.

כאן חשוב להבהיר, פורץ מנעולים מקצועי עובר תהליך הכשרה בפריצת כספות מסוגים שונים, הידע המקיף נרכש בקורסים בהם הוא לומד את רזי המקצוע, לאחר מכן הוא רוכש את הידע דרך כספות לייצור או מכירת כספות. אז הוא לומד לעבוד עם כספות מסוגים שונים, הוא לומד על המאפיינים שלהן, כיצד הן עובדות, ואיך ניתן לפרוץ אותן בצורה נכונה מבלי לגרום להן נזק. כמובן שהוא לומד גם כיצד לתקן אותן או להרכיב להן מנעולים מחדש.

אם אתם רוצים לדעת עוד על עבודתו של פורץ מנעולים וכן להיעזר בשירותיו של מנעולן 24 שעות, זה הזמן לפנות אלינו. חברת בריח סדן מתמחה בייצור ומכירת כספות ואנחנו נשמח גם לספק לכם מידע ושירותים של פריצת מנעולים של כספות, דלתות ולוקרים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. 
מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332