יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

כתבות ומאמרים

 
ייצור כספות  
ייצור כספות - במהלך השנים התחום של ייצור כספות השתנה והתפתח, הן בזכות טכנולוגיות חדישות והן בזכות העובדה שיותר ויותר אנשים משתמשים בכספות לצרכים שונים. העלייה בביקוש יצרה דרישה לעלייה בהיצע, אשר, מן ה
 
 
כיצד בוחרים כספות זולות ואיכותיות  
כיצד בוחרים כספות זולות ואיכותיות - כספות זולות אינן מעידות בהכרח על איכות מוצר ירודה. חלק מהכספות המוצעות בישראל במחירים נמוכים מיוצרות על ידי חברות מובילות ולכן מציעות שירות ברמה גבוהה. הסיבות למחיר
 
 
כספות לנשקים -  
כספות לנשקים - כספות לנשקים הן חלק ממערך אבטחה חיוני וזאת ממספר היבטים. ראשית, הכספות מבטיחות כי לא תהיה פריצה וגניבה של נשק. מעבר לכך, הכספות מגנות על בני המשפחה והבית מפני ילדים או בני נוער.
 
 
כספות לספר תורה  
כספות לספר תורה - כספות לספר תורה מוצעות במגוון גדול של דגמים. הסיבה לכך היא האופן בו בוחרים בתי כנסת בישראל להגן על ארונות הקודש שלהם: חלק מבתי הכנסת מעדיפים להכניס את ספר התורה לבדו אל תוך הכספת...
 
 
כספות לפי מפרט משרד הביטחון  
כספות לפי מפרט משרד הביטחון - הארון בנוי מגוף חיצוני בעובי 5 מ"מ פלדה ST-37, ונסגר על ידי דלת בעובי 10 מ"מ 5X2 ומעליה מסגרת בריחים בגובה 70 מ"מ.
 
 
כספות משרדיות  
כספות משרדיות - בשנים האחרונות אנחנו יכולים יותר ויותר אנשים אשר בוחרים להתקין כספות בכלי הרכב שלהם, לא משנה אם מדובר ברכב פרטי או רכב עבודה.
 
 
כספת לאקדח  
בניגוד אל כספות אחרות, השיקול העיקרי בעת רכישת כספת לאקדח היא מניעת שימוש בנשק על ידי מי שאינו מורשה לכך.
 
 
כספת לעסק  
כספת לעסק - כל עסק אשר מחזיק באמתחתו כספים, מסמכים או חומרים יקרי ערך, חייב להחזיק כספת אשר בה ניתן לאחסן את כל הדברים הנ"ל מבלי שאף גורם לא מורשה, לא יוכל לפרוץ אותה.
 
 
כספת לרכב מחיר  
כספת לרכב מחיר - שלמה ארצי שר פעם מאחד משיריו שהמכונית שלנו היא לפעמים כמו בית, הרי אנחנו מבלים בה כל כך הרבה זמן עד שהיא הופכת להיות הבית השני שלנו.
 
 
כספות תוצרת ישראל  
כספות תוצרת ישראל נחשבות לכספות המתקדמות ביותר בעולם. מלבד העובדה שכספות תוצרת הארץ מוכרות על ידי חברות בינלאומיות, זוכות בפרסים ומקבלות תווי תקן מחמירים, גם צה"ל ורשויות הביטחון השונות.
 
 
כספת כבדה TS-25 מסיבית בלעדית  
כספת כבדה TS-25 מסיבית בלעדית. הכספת מוצר הדגל של מפעלנו, בעלת דופן ודלת עבים במיוחד להגנה מושלמת. עובי הדלת כ-65 מ"מ, והדופן כ-60 מ"מ - בנויות מפלטות פלדה ויציקת בטון B-600 בתוך הדופן.
 
 
תיקון כספות ומנעולים  
תיקון כספות ומנעולים - תיקון כספות חייב להתבצע על ידי גורם מיומן. אסור להתפשר על הפקדת הכספת בידיים של אדם אשר לא מחזיק בניסיון ובידע הדרושים. תיקון של כספת מצריך כלים נכונים, אחריות אישית והקשבה לדרי
 
 
ארונות נשק  
ארונות נשק חייבים להיות בהתאם לתווי התקן ולהנחיות של חברות הביטוח. הייחודיות של ארונות הנשק היא בהגבלות החלות על אדם המחזיק בהן.
 
 
ארונות קודש כספת  
ארונות קודש כספת - ברשותנו מבחר דגמים לפי הזמנה. לאור העובדה שארון קודש העשוי מעץ אינו מגן על ספרי הקודש מאש או מפריצה ולאור המודעות הגוברת בבתי הכנסת לצורך בקניית ארונות קודש משוריינים.
 
 
דלתות לחדר נשק וכספות  
דלתות לחדר נשק וכספות - דלת לחדר כספות היא למעשה דלת ביטחון מסוג ייחודי. בעוד דלת ביטחון סטנדרטית עשויה מפלדה של 20-24 מ"מ, דלת לחדר כספות יכולה להיות עבה יותר. עם זאת, כל הדלתות המיועדות לחדרי כספות
 
 
כספות דיגיטליות  
כספות דיגיטליות - חברת בריח סדן מציעה כספות דיגיטליות איכותיות מגדלים וסוגים שונים, מתוצרת עצמית או תוצרת חוץ מטובי היצרנים בעולם. הכספות עומדות בתקני איכות בינלאומיים עדכניים ומאושרות ע"י חברות הביטו
 
 
כספות חסינות אש  
כספות חסינות אש - לא רק פורצים וגנבים, גם איתני הטבע עלולים לגרום נזק בלתי הפיך. חברת בריח סדן מציעה לך כספות חסינות אש ועמידות במים כדי להבטיח שהחפצים והמסמכים היקרים לך יהיו מוגנים תמיד.
 
 
כספות ביתיות  
כספות ביתיות - בחברת בריח סדן מציעים ללקוחות פרטיים כספות ביתיות איכותיות מסוגים וגדלים שונים. התקשרו עוד היום אל אחד מנציגי השירות וקבלו ייעוץ לגבי הכספת המתאימה לכם.
 
 
כספות למדיה מגנטית  
כספות למדיה מגנטית - לא רק מפורצים יש להישמר, גם איתני הטבע עלולים לסכן את הגנת החפצים היקרים לנו. חברת בריח סדן, החברה הוותיקה בארץ המייצרת פתרונות אבטחה כבר 80 שנה.
 
 
כספות למשרד  
כספות למשרד - חברת בריח סדן מציעה לכם כספות איכותיות למשרד ישירות מהיצרן ובמחיר ללא תחרות. הכספות מאושרות ע"י חברות הביטוח ועומדות בכל תקני הבטיחות בישראל ובאירופה.
 
 
כספות לנשק אישי  
כספות לנשק אישי - בריח סדן מספקת כספות למשטרת ישראל ולמשרד הביטחון ומוצריה מאושרים ע"י חברות הביטוח. הניסיון הרב יחד עם הידע המקצועי שלנו יאפשרו לכם להנות משילוב מושלם של ביטחון מלא עם נוחות ופוקציונ
 
 
לוקרים למכירה  
לוקרים למכירה - ילדי שנות השמונים בוודאי זוכרים, איך באותן שנים נצפו בתוכניות טלוויזיה אמריקאיות לא פעם, ילדים ובני נוער אשר מתגודדים ליד לוקרים בתיכונים ובבתי הספר, מנהלים שיחות, משחקים ביניהם ועוד.
 
 
תיבות דואר למכירה  
תיבות דואר למכירה - עבור אנשים רבים, בוודאי חבר'ה צעירים, הרעיון של תיבת דואר הוא מעט מיושן, הרי מי משתמש היום בדואר? כיום כולם משתמשים במיילים בשביל לשלוח מסמכים ומכתבים.
 
 
כספת משרדית פלדה דיגיטלית BH260T  
כספת משרדית פלדה דיגיטלית BH260T. לפניכם עוד כספת איכותית מפלדה של חברת BOOIL-SAFE מקוריאה. החברה המתמחה בייצור כספות לבתי עסק ומשרדים, במגוון גדלים ולייעודים שונים.
 
 
ארון מפתחות  
ארון מפתחות איכותי חייב להיות נעול על ידי מערכת בריחים משוכללת. למרות העובדה שארון מן הסוג הזה שומר רק על מפתחות, בפועל הוא מהווה מכשול עצום עבור גנבים ופורצים. כיום ניתן ליהנות מארונות למפתחות המוגני
 
 
ייצור ארונות קודש  
ייצור ארונות קודש - כל מי שמבקר בבתי כנסת יודע שארון הקודש אשר בו מאוכלס ספר התורה, הוא ארון ייחודי אשר נוצר על ידי אמן. הארון משלב בתוכו אלמנטים שונים הן של עץ והן של מתכת, פעמים רבות מדובר על ארון ש
 
 
כספות למחשב  
כספות למחשב - כספת ביטחון עם גוף פלדה בעובי 3 ס"מ, דלת פלדה בעובי 10 ס"מ עם מנעול בריחי כפול שיניים. אפשרויות נעילה: אלקטרוני, כרטיס או קומבינציה.
 
 
כספות מפתח  
כספות מפתח - חברתנו מציעה ללקוחותיה מבחר כספות מפתח. התקשרו עוד היום אל אחד מנציגינו וקבלו ייעוץ לגבי הכספת המתאימה לכם.
 
 
כספות משומשות יד 2  
כספות משומשות יד 2 - לא כדאי להתפתות למחיר נמוך ולקנות כספת מאדם בלתי מוכר. מעבר לבלאי ולשחיקת מנגנוני הבטיחות, חשובה מאוד מידת האמינות של המוכר.
 
 
כספות קומבינציה  
כספות קומבינציה - בריח סדן החברה הוותיקה בארץ, מציעה ללקוחותיה מגוון כספות בעלי מנגנון קומבינציה. מוצרינו מאושרים ע"י חברות הביטוח ועומדות בתקני איכות עדכניים.
 
 
כספות קיר  
כספות קיר - חברת בריח סדן מציעה לכם כספות קיר איכותיות ישירות מהיצרן ובמחיר ללא תחרות. לבחירתכם גם כספות תוצרת חוץ מטובי היצרנים בעולם. הכספות מאושרות ע"י חברות הביטוח ועומדות בכל תקני הבטיחות בישראל
 
 
כספות לתכשיטים  
כספות לתכשיטים - מחזיקים בבית תכשיטים ודברי ערך? חשוב להגן עליהם. בריח סדן, החברה הוותיקה בארץ, מציעה כספות מסוגים וגדלים שונים וברמות מיגון שונות, מייצור עצמי או מיובאות מטובי היצרנים בעולם.
 
 
קופות פלדה  
קופות פלדה - קופת פלדה נועדה להגן על הפריטים המאוחסנים אך יחד עם זאת לאפשר שימוש שוטף בצורה שלא תפריע להתנהלותו התקינה של העסק. בריח סדן מייצרת כספות למעלה משמונים שנה.
 
 
קופות צדקה כספת  
קופות צדקה כספת - כחברה בבעלות חרדית, בריח סדן מבינה את הצורך בהגנה גם על קופות הצדקה ע"מ שהכסף הנתרם יגיע ליעדו. אצלנו ניתן להשיג סוגים וגדלים שונים של קופות צדקה מאובטחות המעוגנות לקיר או לשולחן ובע
 
 
קופסאות מזומנים  
קופסאות מזומנים - חברת בריח סדן מתמחה בפתרונות איחסון מאובטחים ומייצרת מוצרי אבטחה מעל 80 שנה. מוצרינו עומדים בתקני איכות בינלאומיים ומאושרים ע"י חברות הביטוח.
 
 
תיבות דואר  
תיבות דואר - בריח סדן מציעה ללקוחותיה תיבות דואר מאובטחות מסוגים וגדלים שונים. התקשרו אלינו ונסייע לכם לבחור את המוצר המתאים לכם! מוצרינו מאושרים ע"י חברות הביטוח ועומדים בתקני איכות בינלאומיים.
 
 
תיקון ופריצת כספות  
כחברה המובילה והוותיקה בארץ, בריח סדן מחוייבת לליווי מקצועי של לקוחותיה גם אחרי הקניה. אם נוצר צורך בפריצה או תיקון, פנו אלינו ונסייע לכם בצורה המקצועית ביותר. בריח סדן מציעה שירותי פריצה ותיקון.
 
 
כספות קטנות  
כספות קטנות - כספות קטנות ידועות בייחודיות שלהן. בניגוד לכספות הרגילות והסטנדרטיות, כספות חבויות או מוסלקות מיועדות לנשקים, תרופות או מסמכים חשובים. את הכספות הקטנות ניתן לשים בתוך הארון או בחדר השינה
 
 
התקנת כספות  
התקנת כספות - כחברה העוסקת בייצור כספות ומוצרי אבטחה מעל 80 שנה, התמחתה בריח סדן גם בתחום התקנת כספות. התקנת כספת אינה דומה להתקנת ארון וכדומה, אלא עליה להתבצע ברמה גבוהה של מקצועיות, כדי לשמור על אפק
 
 
מנעולן פורץ כספות  
מנעולן פורץ כספות - פריצת כספות ומנעולים הכי מהיר בתל אביב. נתקעתם ללא קוד סודי או מפתח? התקשר עכשיו והזמין מנעולן מקצועי רק בבריח סדן..
 
 
ארון תאי כספות לנעילה אישית  
ארון תאי כספות לנעילה אישית - ארון תאי כספות לנעילה אישית. התאים ננעלים ע"י מנעול כספת, המותאמים במיוחד לשמירת התפילין וחפצים...
 
 
ארון למפתחות  
ארון למפתחות - כאן תוכלו למצוא ארון מפתחות בנוי מגוף פלדה, דלת פלדה, נעילה באמצעות מערכת בריחים, סגירה על ידי מנעול אלקטרוני עם קוד סודי הניתן לשינוי ע"י הלקוח, 3 – 8 ספרות +מפתח חירום. אפשרות לכל מיד
 
 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332