יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

כספת חסינת אש

ההגנה של כספת חסינת אש

כספת חסינת אש מציעה הגנה גם ממקרים לא צפויים. רבים מתייחסים אל כספות חסינות האש כאל מוצר אשר נועד לצרכים ציבוריים ומשטרתיים בלבד, אך האמת היא שגם מפעלים ועסקים יכולים להיעזר בו. במילים אחרות, רק כספת חסינת אש מאפשרת הגנה משריפה לא צפויה. מלבד היתרונות הברורים של כספות חסינות אש בכל הקשור אל מניעת פריצות, הייחודיות של כספת זו היא בעמידות שלה. חברת בריח סדן מציעה ללקוחותיה בישראל כספות חסינות אש בתקנים מחמירים. צרו קשר בהקדם עם הנציגים של בריח סדן ובדקו את המחירים של הכספות החסינות המובילות בעולם.

סדרות בולטות בכספות חסינות אש

ישנן שתי סדרות בולטות של כספות חסינות אש – סדרה M וסדרה A. ההבדלים בין הסדרות נעוצים בעובי הדופן, במידות החוץ ובמידות הפנים. עם זאת, בשתי הסדרות קיימות דפנות פלדה אשר ביניהן חומר מילוי חסין אש. כספות אלו ננעלות על ידי מנעול משוכלל מדגם קרומר. הסדרות מאושרות על ידי משטרת ישראל ומאפשרות נעילה במפתח, במנעול קומבינציה ובדגמים מסוימים גם במנעול אלקטרוני. הכספות עמידות בחום של מאות מעלות בשעה ולכן מצוינות לשימושים שונים.

קטלוג כספות חסינות אש

חברת בריח סדן מציעה קטלוג שלם של כספות חסינות אש. היעזרו באתר של בריח סדן או התקשרו עוד היום ותאמו נציג מכירות שיגיע אליכם לבית ולעסק.
מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332