יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

כספת דיגיטלית

כספת דיגיטלית – מדריך בסיסי

כספת דיגיטלית מדגם EA20-S מציעה פתיחה אלקטרונית בעזרת קוד סודי, אך מאפשרת ללקוחות גם שימוש במפתח חירום. בהפעלה ראשונית מסופק עבור הכספת קוד ראשוני על ידי המפעיל, אותו יש להחליף. בדגם ייחודי זה של כספות דיגיטליות יש להקיש לאחר הקוד הסודי על כפתור B ולסובב את הידית עם כיוון השעון. מאפיין נוסף של דגם זה הוא זמן ההשהיה: במידה ולא בוצעה פתיחה של הדלת עד 5 שניות מרגע הקשת הקוד הסודי יש לבצע את הפעולה שנית. בחברת בריח סדן ישמחו לעמוד לרשותכם בעת רכישת כספות דיגיטליות, ואף לספק לכם מידע על הכספת המתאימה לצרכים שתגדירו.

שימוש בכספות הדיגיטליות

כספות אלקטרוניות, אשר ידועות גם בשם כספות דיגיטליות, הן חלק בלתי נפרד מההגנה על הבית או העסק. השימוש בנוח בכספות דיגיטליות והעובדה שהקוד הסודי נשמר על ידי הלקוח בלבד תורמים לפופולאריות של מוצר האבטחה הזה. חשוב לזכור כי בכספות דיגיטליות הלקוח מוגן גם אם הקוד אבד, וזאת בעזרת מפתח החירום. את המפתח הזה מומלץ לא לשמור בתוך הכספת אלא לאחסן אותו במקום אחר.

חווית הכספת הדיגיטלית

כספות דיגיטליות מציעות חווית משתמש ייחודית ויוצאת דופן. לחברת בריח סדן ניסיון רב שנים בייצור וייבוא של כספות מן הסוג הזה, ולכן כדאי לצלצל בהקדם אל נציגי החברה לקבלת הצעות מחיר משתלמות.
 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332