יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

כספת ביתית

מה לבדוק לפני שרוכשים כספת ביתית?

כספת ביתית ניתן לזהות בקלות על פי מספר מאפיינים. בניגוד לסוגים רבים של כספות, רק כספות ביתיות יאפשרו ללקוח לבחור מבין דגמים, גדלים וצבעים. כספות כבדות המיועדות לבנקים או למוסדות ציבוריים למשל מחייבים פלדה בעובי מסוים, לעומת כספות ביתיות אשר מתוכן המבחר גדול יותר. רכישה של כספת ביתית חייבת להיעשות באמצעות חברה המתמחה בכך. צרו קשר עם בריח סדן אשר עוסקת בתחום הכספות כבר עשרות שנים, ובדקו מגוון של כספות לבית. רכשו כספת מהמומחים של בריח סדן ותוכלו להיות בטוחים בהגנה על דברי הערך שלכם.

מוצרים נלווים לכספות ביתיות

כספות ביתיות יכולות להיות מכאניות או דיגיטליות. לצד הכספות אפשר למצוא גם ארונות חסיני אש, המתאימים להגנה על תרופות, מסמכים חשובים או כלי נשק. בנוסף, יש לזכור כי כיום קיים צורך עצום באבטחה של מדיה מגנטית. חלק מהכספות הביתיות מאפשרות זאת, אך יש לבדוק מראש מה הם תנאי העמידות, האם הכספת מוגנת מפני אש ולחות ועד איזו רמה.

כספות ביתיות להגנה על המשפחה

בחברת בריח סדן ישמחו להציג בפניכם את כל המאפיינים של הכספות הביתיות המתקדמות בעולם. מלבד הכספות המיוצרות בישראל מחזיקה בריח סדן בקו ייבוא של כספות נבחרות. צלצלו עכשיו אל בריח סדן ותהיו במרחק של נגיעה מכספת ביתית שתספק למשפחה שלכם הגנה אופטימלית.
מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332