יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

כספת אלקטרונית

מעוניינים בנוחות של כספת אלקטרונית?

כספת אלקטרונית מהסוג המתאים ללקוחות פרטיים מכילה קוד סודי ומאפשרת פתיחה גם בעזרת מפתחות גיבוי. מחירה של כספת כזו נע סביב כמה מאות שקלים, בהתאם לממדי הכספת, היצרן וההגנה שהיא מספקת. כספת אלקטרונית ניתן לחיבור לקיר אך ניתן לקבע אותה גם אל הרצפה או בתוך ארון. לדעת מומחים המכירים מקרוב את תחום הכספות, הייחודיות של הכספות האלקטרוניות נובעת מהנוחות המלווה את השימוש בהן. צרו קשר עם חברת בריח סדן לקבלת מידע נוסף על כספות דיגיטליות בדגמים מגוונים.

ההגנה של הכספת האלקטרונית

הכספות האלקטרוניות מצטרפות לשורה של מוצרים אשר מבטיחים הגנה מלאה עבור הלקוח. כספות המיובאות מחו"ל או כספות המיוצרות בישראל מספקות תקופת אחריות של שנה ולעתים יותר, אך חשוב לשים לב מי המתקין של הכספת. הדרכות על כספות אלקטרוניות ניתן לקבל מאנשי מקצוע. רבים מזהים את הכספות האלקטרוניות עם בתי המלון, אך מפתיע לגלות כי בשנים האחרונות לקוחות פרטיים בוחרים בכספת כזו גם עבור הבית האישי או עבור העסק.

שירות לבעלי כספות אלקטרוניות

רכישת של כספת אלקטרונית משדרגת את החיים בצורה משמעותית. יש לצלצל אל הנציגים של בריח סדן על מנת להשוות בין מחירי כספות אלקטרוניות ולבחון את הכספת המתאימה. בחברת בריח סדן מאמינים כי מגיע לכם שירות אדיב עוד לפני שתבצעו את הרכישה. 
 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332