יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

כספות למשרד

חברת בריח סדן מציעה לכם כספות איכותיות למשרד ישירות מהיצרן ובמחיר ללא תחרות. הכספות מאושרות ע"י חברות הביטוח ועומדות בכל תקני הבטיחות בישראל ובאירופה. נשמח להתאים עבורכם את הכספת לבית בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם. בריח סדן, החברה הוותיקה בארץ, מציעה את כל סוגי הכספות לשימושים שונים. הצטרפו גם אתם ללקוחותינו המרוצים!

מערך אבטחה סביב כספות למשרד

כספות למשרד אידיאליות עבור מנהלים אשר רוצים לשמור על סביבת עבודה מאובטחת, מוגנת וסטרילית. מלבד העובדה שכספות למשרד ניחנות במנגנונים פשוטים, הן מספקות גם ללקוחות תחושה בטוחה. כפי שניתן לראות, כספות הן מוצר ייחודי בעולם העסקים והמשרדים. הכספות משרתות את המשרדים לאורך שנים רבות והמחיר שלהן מוכיח את היעילות הטמונה בהן. במידה ואתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על כספות משרדיות, צרו קשר עם חברת בריח סדן. החברה מומחית בהתאמת כספת לשירותי המשרד ויכולה לעזור גם לכם לגבש מערך אבטחה ראוי.

שימוש בכספת למשרד

המימדים של כספות למשרד נמדדות על סמך גובה, רוחב ועומק. עם זאת, יש להבחין בין המימדים החיצוניים של כספות משרדיות לבין המימדים הפנימיים. מגירות, בדים וחלוקה לאזורים בתוך הכספת עצמה יכולים לצמצם את הגודל הפנימי. בכספות משרדיות ניתן להשתמש לצורך אחסון של כסף מזומן, כגון השימוש אותו מבצעות מסעדות. מעבר לכך, הכספות משרתות גם את העובדים המעוניינים להגן על דברי הערך שלהם. 

תהיו בטוחים עם כספת משרדית איכותית

את הכספות למשרד מומלץ להזמין דרך חברת בריח סדן. אנשי השירות של בריח סדן מעמידים עבורכם את כל המידע לבחירה בין כספות משרדיות, בין אם מדובר על פירמה גדולה או על עסק קטן. עם בריח סדן תוכלו להיות בטוחים שרכשתם את המוצר הטוב ביותר.

כספות קומבינציה או מפתח + קומבינציה תוצרת ג'ואל איטליה
גוף פלדה 3 מ"מ ודלת פלדה 6 מ"מ.
כספות מפתח תוצרת סין
כספת חיצונית, נעילת מנעול כספת + בריחים.
כספות מפתח טכנומקס GOLD MOBY KEY
הכספות החזקות מסוגן בישראל. גוף פלדה 5 מ"מ + דלת פלדה עובי 10 מ"מ + מערכת בריחים. הכספת כוללת משקוף פנימי שלתוכו נכנסים הבריחים, אשר מקנה לדלת עמידות כמעט מוחלטת בפני מכות פטיש. אלו הן הכספות היחידות בארץ עם חיתוך לייזר בדלת כולל פלטת מנגן נגד קידוח להגנה מרבית.
הכספות היחידות בעלות תקן אירופאי נגד פריצה 14450EN.

כספות למשרד ולבית תוצרת צ'כיה
כספת תוצרת צ'כיה: נעילה באמצעות מערכת בריחים, גוף 5 מ"מ דלת 10 מ"מ, חיתוך בלייזר, משקוף בצורת U.
סגירה באמצעות מנעול כספת מפתח. 
מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332