יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

כספות כבדות

בריח סדן גאה להציג בפניכם מגוון כספות כבדות מתוצרת עצמית או תוצרת חוץ מטובי היצרנים בעולם. הכספות עומדות בתקני איכות עדכניים ומאושרות ע"י חברות הביטוח. אצלנו ניתן להשיג כספות בכל מידה, צבע ושיטת נעילה. התקשרו אלינו ונסייע לכם לבחור את הכספת המתאימה לכם! מבצע מיוחד למגיעים דרך האתר: 50% הנחה על ההובלה! בריח סדן, החברה הוותיקה בארץ, מייצרת כספות כבר 80 שנה, באיכות ללא תחרות, בואו והצטרפו למאות לקוחותינו המרוצים!

כספות כבדות וייחודיות

כספות כבדות ניתן לזהות על פי העוצמה, העמידות והמאסיביות שלהן. הכספות הכבדות מיועדות ללקוחות מכל הסוגים ולא רק למוסדות ציבוריים. בתוך הכספות הכבדות אפשר לאחסן כלי נשק, מסמכים, כסף מזומן ועוד. אך למרות העמידות של כספות גדולות, יש להבחין בין הדגמים השונים המוצעים ללקוחות. לא כל כספת כבדה מתאימה ללקוח פרטי, ואל המחיר של הכספת עצמה יש להוסיף גם את נושא ההתקנה וההובלה. במידה ואתם מעוניינים לקבל מידע מקיף ומפורט על כספות כבדות, צלצלו אל נציגי השירות של חברת בריח סדן. אנחנו בבריח סדן מבטיחים לדאוג עבורכם לכספות המתאימות בדיוק לצרכים שתגדירו.

היתרונות של כספות כבדות

כספות כבדות וגדולות קשה לפרוץ בשל מספר גורמים. ראשית, הכספות הכבדות מתאפיינות במנגנוני נעילה משוכללים. מעבר לכך, כספות כבדות אינן מאפשרות פריצה תחתונה או עליונה. אל הכספות הכבדות ניתן להגיע בצורה חזיתית, בהתאם לאחסון שלהן. אפשר לראות שימוש בכספות כבדות גם בקרב בנקים ומרכזי מסחר. הכספות הכבדות האיכותיות מיוצרות במספר מוקדים בעולם, וגם בישראל מתגאות החברות המובילות בייצור כחול לבן.

כספת כבדה לשדרוג ההגנה

לחברת בריח סדן ידע וניסיון הבאים לידי ביטוי בין היתר גם בתחום הכספות הכבדות. צרו קשר עם חברת בריח סדן לצורך קבלת מידע על כספות כבדות, וזכרו כי כספת גדולה יכולה לשדרג את ההגנה לה אתם זוכים.

כספות מאסיביות למשרד ולבית

הכספת בנויה משני לוחות פלדה בעובי 3 מ"מ. עובי הדופן כ- 60 מ"מ היצוק בסגסוגת בטון B-400 תוצרת פיוניר / הנסון. הכספת נסגרת ע"י דלת בעובי כ- 50 מ"מ הבנויה משילוב פלדה + קפיצים נגד קידוח. סורגי הפלדה יצוקים כמקשה אחת בבטון B-400 המכוסה בפח פלדה בעובי 3 מ"מ. הכספת ננעלת באמצעות בריחי פלדה בקוטר 30 מ"מ המופעלים על ידי ידית וננצרים באמצעות מנעול קומבינציה / מנעול אלקטרוני עם קוד סודי בעל 3 – 8 ספרות (ניתן לשינוי ע"י הלקוח) + מנעול מפתח נוסף. 
בלעדי – בצידי הדלת, לאורך הצירים, פרופיל חיזוק מפלדה. בחלל הכספת מדפים ובדופן הכספת קדח הכנה לאזעקה.
 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332