יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

כספות חסינות אש

לא רק פורצים וגנבים, גם איתני הטבע עלולים לגרום נזק בלתי הפיך. חברת בריח סדן מציעה לך כספות חסינות אש ועמידות במים כדי להבטיח שהחפצים והמסמכים היקרים לך יהיו מוגנים תמיד. חברת בריח סדן מייצרת כספות חסינות אש מסוגים וגדלים שונים, מייצור עצמי או תוצרת חוץ. הכספות מאושרות ע"י חברות הביטוח ועומדות בתקני איכות עדכניים. התקשר לנציגי השירות שלנו ונסייע לך לבחור את הכספת המתאימה לצרכיך.

כספות חסינות אש במחיר הוגן 

הייחודיות של כספות חסינות אש אינה נובעת רק מהטכנולוגיה המתקדמת העומדת בבסיס הייצור שלהן. כספות נגד אש גם מבטיחות הגנה אופטימאלית עבור אזרחים, לקוחות פרטיים, לקוחות ציבוריים, מוסדות ממשלה ואוכפי חוק. במידה ואתם מתכננים לרכוש כספת חדשה או כספת מיד שנייה, דעו כי כספת חסינת אש לא תמיד יקרה יותר מכספות אחרות ולכן יש לבדוק אילו דגמים רלוונטיים. מעוניינים בכספת חסינת אש במחיר הוגן? צרו קשר עכשיו עם חברת בריח סדן.

כספות חסינות בדגמים שונים

במידה והכספת חסינת אש הלקוח יכול לישון בשקט בלילה. קשה עד בלתי אפשרי לפרוץ כספות נגד אש בדרכים סטנדרטיות, ולכן כספות אלו מוצאות מקום בכל תחומי התעשייה והמשק. את הכספות שהן חסינות אש ניתן למקום בגומחות ייעודיות, לחבר אותן לרצפה ובחלק מהמקרים גם לקבע אותן אל הקיר. השימוש בכספות חסינות אש יכול להיות על בסיס דיגיטלי ואלקטרוני או על בסיס מנגנון נעילה קומבינאציה. לפני שימוש בכספות חסינות אש ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע המכירים את התחום ויודעים להמליץ על הדגם הנכון.

גם לכם מגיעה כספת חסינת אש

כספת חסינת אש מבטיחה אבטחה אופטימאלית. לא כדאי להתפשר על כספות לא איכותיות משום שבטווח הרחוק הלקוח אשר רוכש אותן יכול להיתקל בהוצאות. התקשרו אל חברת בריח סדן והתעניינו לגבי כספות ברמה גבוהה. 
מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332