יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

כספות השוואת מחירים

השוואת מחירים של כספות היא צעד חיוני
בניגוד אל השוואת מחירים אחרת, כספות מחליפים לעיתים רחוקות ולכן הרכישה צריכה להתבצע בצורה מוצלחת. בנוסף, יש לזכור כי ההבדלים בין מחירים של כספות יכולים להגיע לאלפי שקלים. כספות ביתיות המתאימות ללקוחות פרטיים אינן דומות לכספות המיועדות למבנים ציבוריים, בתי מלון וכדומה. בחברת בריח סדן מודעים לקושי לבחון בין הכספות המקומיות והמיובאות מחו"ל ולכן מציעים לכם תפריט מוצרים מגוון. צרו קשר כבר עכשיו עם אחד הנציגים של בריח סדן ואל תתמהמהו לפני שתרכשו את הכספת שלכם. 

כך תשוו מחירי כספות
השוואת מחיר של כספת מתחיל בהיכרות עם הדגמים השונים. להלן מספר נקודות אליהן חשוב לשים לב כאשר מבצעים השוואת מחירים נכונה. ראשית, הכספת צריכה להיות במימדים הנכונים. כספת גדולה מדי או קטנה מדי אינה מתאימה, ולכן יש לבחון זאת באולם התצוגה או באמצעות המידות המופיעות בקטלוג הרשמי. שנית, החברה המייצרת את הכספת תורמת לאיכותה לא פחות מכל דבר אחר. לבסוף, זכרו כי רכישת כספת מחברה ישראלית מוכרת היא צעד נבון.

השוואת מחירים עד הבית
מערך השירות של חברת בריח סדן עומד לרשותכם בכל שלב של רכישת כספות או השוואת מחירים. צלצלו ותאמו נציג מכירות של בריח סדן, אשר ישמח להגיע עד אליכם למתן הסברים.
מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332