יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

כספות ביתיות

בחברת בריח סדן מציעים ללקוחות פרטיים כספות ביתיות איכותיות מסוגים וגדלים שונים. התקשרו עוד היום אל אחד מנציגי השירות וקבלו ייעוץ לגבי הכספת המתאימה לכם.

כספות ביתיות ללא תחליף

כספות ביתיות מחליפות את שיטות האחסון המסורתיות אשר התגלו כלא יעילות. מלבד העובדה שהכספת הפרטית המצויה בבית היא הדרך היחידה להבטיח הגנה אופטימאלית על דברי ערך, בעזרת כספת ביתית ניתן גם לשמור על כלי נשק. יחד עם זאת, יש להקפיד על רכישת כספות פרטיות בעלות תווי תקן בינלאומיים. צרו קשר עם חברת בריח סדן ובואו להתרשם מכספות ביתיות במימדים שונים. בחברת בריח סדן מאמינים כי הכספת היא חלק מהבית ולכן מציעים מוצרים ברמות אסתטיקה בלתי מתפשרות. 

שימושים בכספות פרטיות

שימוש בכספת ביתית יכול להיעשות במספר דרכים. ראשית, ניתן למקם את הכספת בתוך ארון ייעודי. בנוסף, אפשר לתלות את הכספת על הקיר או ליצור עבורה גומחה בתוך הקיר. כספת ביתית נמדדת באופן בו היא משלבת בין פרקטיות לביטחון. רק כספות נוחות לשימוש יכולות לשרת את הלקוחות המעוניינים במוצרים הללו. מחירן של כספות ביתיות משתנה בהתאם למותג, לחברה ולאיכות הפלדה ממנה הן מיוצרות. בשורה התחתונה, הכספת האיכותית חוסכת ללקוח כסף משום שהיא מאפשרת לו ביטחון מלא.
מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332