יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

השכרת כספות

השכרת כספות לאירועים בצורה נכונה

השכרת כספות לאירועים מיועדת למפיקים, מארגנים ובעלי אירועים שונים. מלבד חתונות או בריתות המחייבות נוכחות של כספות להשכרה ישנם גם אירועים אחרים בהם ניתן להיעזר במוצר מן הסוג הזה: ימי חברה, מסיבות יום הולדת, כנסים רשמיים ועוד. כספות להשכרה לאירועים ניתן לנצל גם לצורך שמירה ואחסון של מוצרי ערך שאינם מעטפות או כסף מזומן. לדוגמא, באירועי יוקרה נהוג לאחסן את המעילים ואת המפתחות של המוזמנים בתוך כספת. במידה ואתם מעוניינים לקיים אירוע ברמה גבוהה עליכם ליצור קשר עם חברת בריח סדן. השוו בעזרת נציגי החברה בין מחירים של כספות להשכרה ובחרו רק בטוב ביותר עבורכם.

כיצד משתמשים בכספות לאירועים?

את התפעול השוטף של כספות להשכרה במהלך האירוע מבצעים הלקוחות עצמם. עם זאת, כדאי לבדוק יחד עם החברה המשכירה את הכספת האם קיימות הגבלות. הכספת יכולה להיות לצד האורחים או בחדר ייעודי, ולא תמיד היא חלק מהאירוע כולו. בנוסף יש לשים לב לאסתטיקה של הכספת השכורה משום שאף בעל אירוע אינו רוצה למצוא כספת בלויה או נחותה.

כספות מיובאות או ישראליות

לחברת בריח סדן מגוון עצום של כספות להשכרה. מבחינת חברת בריח סדן, השכרת כספות לאירועים היא חלק חיוני מתהליך ההפקה והארגון. צלצלו לחברת בריח סדן ובואו ליהנות מכספות מיובאות או מכספות איכותיות המיוצרות בישראל.
מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332