יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

הובלת כספות

כך מבצעים הובלת כספות

הובלת כספות חייבת להיעשות בצורה מוקפדת. בניגוד להובלות הרגילות המחייבות מובילים ומשאיות בלבד, הובלה של כספות צריכה להתבצע תחת פיקוח ובקרה. מלבד המנגנונים המרכיבים את הכספות יש משמעות גם לדברי הערך הנמצאים בתוכם. בנוסף, יש הבדל בין הובלת כספות מבית פרטי אל משרד או ההיפך לבין הובלה של כספת מעיר לעיר. כספות בעלות ערך כלכלי גבוה חשופות לניסיונות פריצה וגניבה וגם מכך צריך להיזהר. רק חברה מוכרת ואמינה כמו בריח סדן מסוגלת לספק ללקוחותיה תשתית מתאימה להובלת כספות בטוחה. צרו קשר עם בריח סדן ובררו לגבי אפשרויות ההובלה של הכספת שלכם.

סוגי כספות להובלה

סוגי הכספות הקיימים בישראל מעידים טוב יותר מכל דבר אחר על החשיבות של הובלה נכונה. מלבד כספות הקיר או הכספות האלקטרוניות המיועדות למשרד ולבית ישנן גם כספות מאסיביות, כספות חסינות אש, כספות בתקן UL ואפילו כספות המיועדות למחשבים ולמדיה מגנטית. הובלה של כספת על ידי אדם המכיר מקרוב את התחום מבטיחה טיפול עדין בכספת ובמה שיש בתוכה.

הובלה איכותית בפריסה ארצית

לרשות הלקוחות של בריח סדן עומד מערך שירות מקיף בפריסה ארצית. חברת בריח סדן מאמינה כי יש להציע לכל לקוח תשומת לב אישית ולכן פועלת בכפוף לתנאים מחמירים. צלצלו אל הנציגים של בריח סדן ובואו לברר את הפרוצדורה של הובלת כספות מקצועית. 
מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332