יצרן הכספות הוותיק בישראל - למעלה מ 80 שנות ניסיון!
יצרן הכספות הוותיק בישראל
למעלה מ 80 שנות ניסיון!

ארונות קודש כספת

בריח סדן הינה חברה בבעלות חרדית.
חברתנו מתמחה בייצור ארונות קודש משוריינים מפלדה לבתי כנסת להגנה על ספרי הקודש מאש ומפריצה.
ברשותנו מבחר דגמים לפי הזמנה. לאור העובדה שארון קודש העשוי מעץ אינו מגן על ספרי הקודש מאש או מפריצה ולאור המודעות הגוברת בבתי הכנסת לצורך בקניית ארונות קודש משוריינים, אנו רואים לנכון להציע לכם את מבחר מוצרינו.

יש לנו תאי כספות עם נעילה אישית ע"י מנעול כספת המותאמים לשמירת התפילין.

ניתן להזמין בכל מידה, לפי דרישות הלקוח. מבצע מיוחד למגיעים דרך האתר: 5% הנחה + 5% על ההובלה!

בין לקוחותינו: בית כנסת איצקוביץ' - בני ברק. בית כנסת מוסיוף - ירושלים. ציון הרשב"י - מירון. בית כנסת דושינסקי - בית שמש. בית כנסת הגדול - פתח תקווה. מוסדות ויז'ניץ, צאנז ועוד...

תפקידם של ארונות קודש כספת לבית כנסת

ההבדל בין ארונות קודש כספת לבית כנסת לבין ארוןקודש רגיל נעוץ בהגנה שמספקים ארונות אחסון מן הסוג הזה. ראשית, יש לזכור כי ארון הקודש בבית הכנסת חשוף לניסיונות פריצה רבים. מחירם של ספרי התורה ושל אביזרי דת נוספים יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, והדרך החוקית היחידה של בתי הכנסת להגן על דברי הערך הללו הוא להציב ארון קודש כספת. יתרה מכך, כיום ניתן גם לרכוש דלת כספת לארון הקודש וכך להבטיח נעילה הרמטית. על מנת ליהנות ממוצרים כאלו ברמה גבוהה כדאי ליצור קשר עם חברת בריח סדן.
לחברה ניסיון בייצור ויבוא של ארונות קודש כספת לבית כנסת מכל הסוגים.

שמים את ספרי הקודש בכספת

מתפללים המגיעים לבתי כנסת בהם יש ארונות קודש כספת מרגישים בטוחים יותר. ניתן להשתמש בארונות הכספת גם לצורך שמירה על סידורים, ערכות התפילין ועוד. במידה ומדובר על בית כנסת גדול ומרכזי ניתן לאחסן בארונות הכספת גם ספרי קודש מבתי כנסת אחרים. המחיר ההוגן של ארונות קודש הבנויים בצורת כספת מבטיח כי כל לקוח המעוניין בכך ימצא את האבטחה המתאימה.

ארון קודש כחול לבן

בחברת בריח סדן עובדים על טהרת הכחול לבן ולכן אידיאליים עבור רכישת כספות לארונות הקודש. צרו קשר עם הנציגים של בריח סדן כדי לקבל ייעוץ.
מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 
 
בריח סדן - יצרן הכספות הוותיק בישראל, למעלה מ 80 שנות ניסיון!  |  רחוב הקידמה פארק תעשיות נ.ע.מ |  072-33-80-332